
Huis verkopen of kopen? Bespaar nu duizenden euro’s
Mijn naam is Charlotte Geerlings, makelaar in Uithoorn en Amstelveen.
“Uw aanbeveling is het grootste compliment dat ik kan ontvangen.”
Een traditionele makelaar hanteert een courtagemodel. Een courtage is de vorm van een percentage van de verkoopprijs, is duur en ouderwets. Het maakt immers niet uit wat de verkoopprijs van je woning is, de werkzaamheden voor een makelaar zijn voor alle woningen gelijk. Makelaar voor een uur is veel goedkoper.
Je bespaart bij Makelaar voor een uur duizenden euro’s! Die je bijvoorbeeld kunt gebruiken voor een mooie vloer of een nieuw interieur. Ik bied jou, bij de verkoop van je huis, de beste kwaliteit en service tegen een transparante prijs! Waarom meer betalen dan nodig is?
Geen stress en hoofdpijn voor je want ik begeleid je door het volledige verkoopproces. Bekijk hier hoe wij dit aanpakken met ons verhuisplan. Van een professionele plaatsing op Funda tot de bezichtigingen en de overdracht bij de notaris. Ik leun niet achterover: maar ga actief op zoek naar de potentiële koper voor je woning.
Wil je mij als je persoonlijke makelaar?
EEN WERKDAG UIT HÉT LEVEN VAN CHARLOTTE

HUIS VERKOPEN OF KOPEN IN UITHOORN OF AMSTELVEEN?
Mijn aanpak is persoonlijk, betrokken en gericht op het maximale resultaat tegen een eerlijk en goedkoper tarief! Je woning verkopen vanaf €1.750,- inclusief BTW. Kennis maken? Meld je snel aan!
HUIZEN AANBOD IN DE BUURT
HUIS KOPEN IN UITHOORN OF AMSTELVEEN
WAAROM?
Uithoorn en Amstelveen zijn prettige plaatsen om te wonen. Het ligt in het midden van de Randstad met de nieuwe verbindingsweg N201 tussen Haarlem en Hilversum. Via deze weg ben je ook zo op luchthaven Schiphol en op de snelwegen A4 en A2.

Genieten aan Amstel
De boulevard van het Oude Dorp in Uithoorn is in 2015 gemoderniseerd met aanmeer plekken voor plezier bootjes en genoeg terrasjes van meedere horeca gelegenheden die aan de Amstel en de boulevard grenzen.

Het Amsterdamse Bos
Ondanks dat Amsterdam en Schiphol op steenworp afstand liggen, kennen Uithoorn en Amstelveen meerdere groene recreactie gebieden. Heerlijk om te wandelen met het gezin of om even te ontkomen van de drukte van de dagelijkse routine.
Huis kopen in Uithoorn of Amstelveen? Vraag nu een gratis consult aan.
HULP BIJ HET VERKOPEN VAN JE HUIS?
Dat doe ik graag! We beginnen met een kennismakingsgesprek en gaan stap voor stap bekijken hoe we alles voor jou kunnen regelen. Denk aan de waardebepaling, woningopname, waarde-indicatie, geadviseerde vraagprijs en nog veel meer. Heb je nog vragen neem een kijkje op onze vragenpagina of maak een afspraak met mij.
Succes verhalen van Makelaar voor een uur
Ook bereikbaar op
☎️ 06 – 4861 0707
charlotte@makelaarvooreenuur.nl